Ballina Showbiz E papritur! Tuna bëhet nënë për herë të dytë (VIDEO)

E papritur! Tuna bëhet nënë për herë të dytë (VIDEO)

Tuna Sejdiu është bërë nënë për herë të dytë. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në një postimi në Instagram ku ka publikuar disa foto nga momenti kur bebi ka ardhur në jetë.

“Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem”.

Ky lajm ka surprizuar jo pak persona pasi këngëtarja e ka mbajtur të fshehtë përgjatë gjithë kësaj kohe.E mbajti fshehur për 9 muaj, Tuna Sejdiu bëhet nënë për herë të dytë –  Albeu.com

Kohët e fundit, ajo ka qenë në qendër të mediave rozë, pasi po përflitet për ndàrje me instrumentistin Patris Berisha.

Ditë më parë, këngëtarja vendosi të thýejë héshtjen me disa postime në rrjetin social, Facebook, si një përgjigje për ish-partnerin e aj.

Në qendër të këtyre postimeve, ishin tiparet e narcistëve që mesa duket Tuna hédhi kunja dhe ia “veshi” Patrisit.

“Narcistët, jetojnë gënjeshtër, génjejnë në vazhdimësi, përqendrohen tek gënjeshtrat, frymojën gënjeshtra. Janë të fíksuar, të thýer, imòral, të vdékur brenda, njerëz që nuk mund dhe nuk do jetë asnjëherë të sinqertë, pavàrësisht kë e lëndojnë, edhe nëse është fëmijë”, shkruhet në postimin e parë të këngëtares.

Këngëtarja e mbylli serinë e postimeve duke theksuar se narcístët janë hípokrítë.

“Të gjithë narcístët janë hípokritë. Ata preténdojnë të ketë moral dhe vlera, gjëra që si posedojnë. Prapa dyerve të mbyllura, ata génjejnë, fýejnë, krítíkojnë, dhe abùzojnë. Ata bëjnë dhe thonë çkado që duan por si gùxon t’iu thuash mbràpsht apo t’i krítíkosh. Ata kanë një rend të rregullave për të tjerët por nuk ndjékin asnjë për vete dhe nuk praktikojnë asgjë të asaj që predikojnë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!