Ballina Aktualitet U grídën për të dashurin, plàs shérri mes adoleshenteve në Tiranë (VIDEO)

U grídën për të dashurin, plàs shérri mes adoleshenteve në Tiranë (VIDEO)

Tashmë është bërë mëse e zakonshme që sherret në rrugë të ndodhin edhe mes vajzave.

Dy vajza adoleshente janë zënë me njëra-tjetrën në mes të rrugës në afërsi të shkollës 9-vjeçare Musine Kokalari në Tiranë.

Siç shihet nga videoja e siguruar nga “JOQ”, vajzat qéllojnë njëra-tjetrën me grùshte dhe kàpen nga flokët.

Më parë, të gjithë mendonin se djemtë ishin ata të cilët shkàktonin zénka, apo krijonin probleme.

Por, siç duket tashmë gjërat kanë ndryshuar. Ndërkohë nuk dihet shkaku zyrtar i këtij sherri mes vajzave por sipas të pranishmëve e gjithë kjo u bë për shkàk të një djali që vajzat pëlqenin.

Theksojmë se raste të tilla po raportohen shpesh në vendin tonë saqë mund të themi se kjo gjë është kthyer në fenomen tashmë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!