Ballina Showbiz Teksa Sara e tradhtonte me Atdheun, Noizy tregon se çfarë bën Geliani...

Teksa Sara e tradhtonte me Atdheun, Noizy tregon se çfarë bën Geliani ndërkohë…

Atdheu dhe Sara morën vëmendjen e të gjithëve me postimet e bëra në Instagram.

Ata shfaqeshin bashkë si të ishin çift, madje konkurrentja i komentoi “Bashkë zíhemi, pa njëri-tjetrin nuk qëndrojmë dot”.

Kjo nuk është pritur aspak mirë nga Geliani, pasi vetëm pak ditë më parë Sara u deklarua për të.

Ai ka publikuar në Instastory një foto ku një vajzë shihet duke zgjedhur mes disa maskave.

“Cilën ‘fytyrë’ përdore sot?”, ka shkruar ai krahas fotos.

Në një postim tjetër ai i ka treguar Sarës derën, duke shkruar “Dil që këtu”. Në fund, si për ta mbyllur, Geliani e ka hequr konkurrenten nga rrjetet sociale.

https://www.photojoiner.net/image/LhqOqnSg

Mirëpo si e ka pritur Geliani këtë moment? Si e ka përjetuar? Na e zbùloi Noizy!

Geliani është kushëriri i reperit dhe ai është “arràtisur” për një fundjavë në bregdet, krah Noizyt dhe miqve të tyre.

Si duket “inàtin” Geliani po e nxjerr duke u stërvitur në boks, që është edhe pasíoni i tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!