Ballina Uncategorised Tea uron Andin dhe Tean 'LIVE' dhe nuk nguron të thumbojë publikisht...

Tea uron Andin dhe Tean ‘LIVE’ dhe nuk nguron të thumbojë publikisht Beartin (VIDEO)

Pak kohë më parë Andi dhe Melisa konfirmuan lídhjen e dashurisë, përmes këngës “Leje”.

Dyshja u shfaqën duke u puthur në videoklip dhe më pas nuk i kursyen dedíkimet në rrjete sociale.

Ata ishin të ftuar në “E Diell”, së bashku me Tea Trifonin, e cila e ka ditur për lídhjen e tyre.Një lajm fejese nga Tea & Beart dhe një tjetër dyshim se Melisa & Andi janë  bashkë - Revista Who

Ajo i këshilloi të shijojnë marrëdhënien që kanë krijuar, duke mos i marrë parasysh fjalët e të tjerëve.

“Ta nisin mbarë mos të mendojnë për ndàrjen. Të tregojnë historitë e bukura që kanë edhe fundja fundit ata duhet të shijojnë njëri-tjetrin e të kënaqen me màrrëdhénien e tyre, jo të vazhdojnë e t’i mbushin mendjen botës që ne jemi real apo s’jemi real. Shikoni jetën tuaj, léreni botën”, iu tha Tea.

Mosi ishte një ‘thùmb’ pë Beartin kjo pjesa e “show off” në një lídhje? Ku i dihet, edhe mbase po!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!