Ballina Magazina Tea shkon në Dubai me djalin që tha se e ka vetëm...

Tea shkon në Dubai me djalin që tha se e ka vetëm shok dhe ndajnë të njëjtën dhomë (VIDEO)

Ish-konkurrentja e Përputhen, Tea Trifoni është një prej emrave më të lakuar në showbizin shqiptar.

Ajo është komentuar për marrëdhënien me Andin me të cilin doli nga emisioni si çift. Pak kohë më pas u kuptua se ajo ishte në një lídhje me Beartin, por edhe kjo lidhje ishte e shkurtër.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Dubait. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të postimeve të shumta në rrjete sociale.Tea hidhet në krahët e dikujt tjetër…pak ditë pas ndarjes nga Bearti -  Showbiz

Por e dini kush po e shoqëron Tean në këtë udhëtim? Geraldi, djali që pak kohë më parë në rrjet u tha se ajo ka nisur një lídhje me të, por Trifoni e mohoi duke thënë se ai është një mik i saj i vjetër.

Ish-konkurrentja ka publikuar video pranë tij në Instastory, duke bërë që aludímet e ndjékësve të lindin sërish.

Ajo ka ndarë dhe një video nga dhoma e gjumit me Geraldin. Hmmm mos po lind diçka mes tyre?! Nuk i dihet tani ata janë vetëm miq!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!