Edhe pse nuk është më pjesë e “Për’puthen”, Tea Trifoni, vijon që të mbetet një nga vajzat më të komentuara.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, së fundmi, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me dy foto të publikuara në Instagram.

Që kur i dha fund lidhjes, Tea Trifoni po e shijon jetën ashtu siç është më së miri.

Ajo shfaqet me flokë të gjatë dhe e veshur me një fustan të ngushtë, i cili i ka nxjérrë në pah format trupore.

Me udhëtime e jetë luksoze ajo po arrin t’i çmend ndjekësit me secilën paraqitje që bën.

Por, ndryshimet nuk po ndalen këtu. Ndjékësit e kanë krahasuar menjëherë me Kylie Jenner.

“Kylie Jenner”, “Kylie ti je”, i kanë shkruar ndjekësit. Kujtojmë se pak kohë më parë Tea i dha fund ndarjes me Beartin dhe deri më tani nuk dihen të reja nga jeta e saj private.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!