Stresi është një nga reperët më të preferuar shqiptarë i cili i ka rezistuar konkurrencës në tregun muzikor.

Për momentin, ai po qëndron në Mbretërinë e Bashkuar dhe ende nuk dihet se kur do të rikthehet në Shqipëri.

Nga Anglia,34 vjeçari ka hvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, ku ndër të tjera është pyetur edhe për jetën personale.

Njëri prej tyre e ka pyetur: “Vajte 40 vjeç kur do krijosh familje?”.

Stresi ka habitur me përgjigjen e tij ka zbuluar edhe ëndrrën e tij më të madhe.

“Ëndrra ime e vetme që kam të kem një djalë si ky në foto,” shkruan ai ndërkohë që ka ndarë një foto të tijën nga fëmijëria.https://www.photojoiner.net/image/q13tzY5L

Ndër pyetjet e tjera më pikante drejtuar reperit janë edhe momenti kur ka vendosur që të rikthehet në Shqipëri, si e kanë quajtur familja kur ka qenë i vogël dhe nuk rri pa përmend as Kejsin.

Në muajin prill Stresi publikoi një bashkëpunim me një nga reperët më të njohur anglez, CBiz.

3 javë më parë dy reperët lançuan këngën e tyre “Feel Good”, që deri më tani numëron 1.4 milionë klikime në Youtube. https://www.photojoiner.net/image/Wmwigov8

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!