Ballina Uncategorised "U bërë 40 vjeç akoma nuk ke krijuar familje"/ Stresi i kthen...

“U bërë 40 vjeç akoma nuk ke krijuar familje”/ Stresi i kthen përgjigje epíke ndjékësit

Stresi është një nga reperët më të preferuar shqiptarë i cili i ka rezistuar konkurrencës në tregun muzikor.

Për momentin, ai po qëndron në Mbretërinë e Bashkuar dhe ende nuk dihet se kur do të rikthehet në Shqipëri.

Nga Anglia,34 vjeçari ka hvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, ku ndër të tjera është pyetur edhe për jetën personale.

Njëri prej tyre e ka pyetur: “Vajte 40 vjeç kur do krijosh familje?”.

Stresi ka habitur me përgjigjen e tij ka zbuluar edhe ëndrrën e tij më të madhe.

“Ëndrra ime e vetme që kam të kem një djalë si ky në foto,” shkruan ai ndërkohë që ka ndarë një foto të tijën nga fëmijëria.https://www.photojoiner.net/image/q13tzY5L

Ndër pyetjet e tjera më pikante drejtuar reperit janë edhe momenti kur ka vendosur që të rikthehet në Shqipëri, si e kanë quajtur familja kur ka qenë i vogël dhe nuk rri pa përmend as Kejsin.

Në muajin prill Stresi publikoi një bashkëpunim me një nga reperët më të njohur anglez, CBiz.

3 javë më parë dy reperët lançuan këngën e tyre “Feel Good”, që deri më tani numëron 1.4 milionë klikime në Youtube. https://www.photojoiner.net/image/Wmwigov8

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!