Ballina Magazina U largua sot nga emisioni, Sindi shpérthén kéq ndaj Antonelës (FOTO)

U largua sot nga emisioni, Sindi shpérthén kéq ndaj Antonelës (FOTO)

Sot Antonela i dha fund rrugëtimit të saj në ‘Për’puthen”, duke mos e gjetur dashurinë e jetës. Para se të largohej, në program u transmetua dhe takimi i saj i fundit me Gelianin.

Gjatë këtij takimi Antonela nuk i kurseu disa thùmba për Sindin, duke i thënë Gelianit me shaka se ai u përpòq ta puthte me zòr.

Pjesë nga biseda mes Antonelës dhe Gelianit

Antonela: Pse u mundove të më puthësh?

Geljani: Larg qoftë o Zot.

Antonela: Pse u mundove me më puth si Sindin?

Geljani: Kë moj? O Zot i madh.

Antonela: Ti u mundove të më puthje mua.

Ndonëse Sindi nuk është më pjesë e emisionit, asaj nuk i ka shpëtuar kjo bisedë.

Pas emisionit ajo ka hédhur thùmba për Antonelën përmes Instagramit.

Ajo ka kujtuar historinë kur Antonela akùzoi Atdheun se e kishte puthur me zòr dhe më pas e mohoi këtë gjë e u bashkua sërish me djalin nga Kosova.

Sindi shprehet se Antonela e bëri këtë gjë për të fituar vëmendje prej saj.

“Per shpirt t’babs Bora mka puth me zòr Maníaku. 3 jave me vone: Jo se mke puth me zor, na jena binjak e kam dasht edhe un puthjen… Un vdés per Mevlon edhe do lùftoj der nfund. 1 jave me von: Je nonekzístent per mu Mfal kush je ti? O 7 n13 me komen fiks katerdhet e pes, Stu nda shpirti nga Sindi se sa ke taken ke IQ… U bashkove edhe ti klanit qe nuk jeton dot pa Cinderellen?! * Però attenzione Jo me mu!”, shkruan Sindi.

Ndërkohë kujtojmë se sot Geliani zbùloi se Sindi i kishte kërkuar që të dilnin bashkë çift nga emisioni.

“Sindi më ka kërkuar të dilnim çift bashkë nga programi. Kemi qenë në prapaskénë para se të bëhej takimi dhe më tha dua të dalim bashkë çift”, tregoi Geliani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!