Sot Antonela i dha fund rrugëtimit të saj në ‘Për’puthen”, duke mos e gjetur dashurinë e jetës. Para se të largohej, në program u transmetua dhe takimi i saj i fundit me Gelianin.

Gjatë këtij takimi Antonela nuk i kurseu disa thùmba për Sindin, duke i thënë Gelianit me shaka se ai u përpòq ta puthte me zòr.

Pjesë nga biseda mes Antonelës dhe Gelianit

Antonela: Pse u mundove të më puthësh?

Geljani: Larg qoftë o Zot.

Antonela: Pse u mundove me më puth si Sindin?

Geljani: Kë moj? O Zot i madh.

Antonela: Ti u mundove të më puthje mua.

Ndonëse Sindi nuk është më pjesë e emisionit, asaj nuk i ka shpëtuar kjo bisedë.

Pas emisionit ajo ka hédhur thùmba për Antonelën përmes Instagramit.

Ajo ka kujtuar historinë kur Antonela akùzoi Atdheun se e kishte puthur me zòr dhe më pas e mohoi këtë gjë e u bashkua sërish me djalin nga Kosova.

Sindi shprehet se Antonela e bëri këtë gjë për të fituar vëmendje prej saj.

“Per shpirt t’babs Bora mka puth me zòr Maníaku. 3 jave me vone: Jo se mke puth me zor, na jena binjak e kam dasht edhe un puthjen… Un vdés per Mevlon edhe do lùftoj der nfund. 1 jave me von: Je nonekzístent per mu Mfal kush je ti? O 7 n13 me komen fiks katerdhet e pes, Stu nda shpirti nga Sindi se sa ke taken ke IQ… U bashkove edhe ti klanit qe nuk jeton dot pa Cinderellen?! * Però attenzione Jo me mu!”, shkruan Sindi.

Ndërkohë kujtojmë se sot Geliani zbùloi se Sindi i kishte kërkuar që të dilnin bashkë çift nga emisioni.

“Sindi më ka kërkuar të dilnim çift bashkë nga programi. Kemi qenë në prapaskénë para se të bëhej takimi dhe më tha dua të dalim bashkë çift”, tregoi Geliani.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!