Ballina Uncategorised Sindi merr vendimin e papritur rreth 'PërPuthen' (FOTO)

Sindi merr vendimin e papritur rreth ‘PërPuthen’ (FOTO)

Prej ditësh është vënë re se Sindi ka munguar në studion e emsionit “Për’Puthen” dhe mesa duket ajo ka një shpjegim për këtë.

Së fundmi, ajo ka treguar se i ka dhënë fund rrugëtimit të saj në këtë emision dhe nuk është më pjesë e tij. Nëpërmjet një postimi në InstaStory, ajo ka falënderuar të gjithë fansat për mbështetjen që i kanë dhënë gjatë gjithë kësaj kohe.

“Mendoj se e meritoni nje shpjegim per mungesen time ne studio. Po, eshte e vertet. Nuk jam me pjese e Per’puthen. Shume shpejt do te vij me nje video qe shpjegoj gjithcka… Deri atehere, ju. Falenderoj per cdo mbeshtetje qe me keni dhene ne kete rrugtim sa te gjate aq edhe te veshtire. Ju dua pafund dhe sigurisht nje falenderim i vecante shkon per shqipet e Kosoves dhe Diaspores qe gjithmone kane qene mbeshtetja ime, edhe kur isha me e gjykuara”, ka shkruar Sindi në një postim në InstaStory.

Kujtojmë se para pak javësh Sindi pati një përplasje shumë të ashpër me Julin, që u bë shkak për një shpërthim shumë të fortë të konkurrentes.

Ajo akùzoi Julin se e kishte sharë gjatë një videoje live dhe madje me sharjen kishte prekur gjithë familjarët e saj.

Juli nuk e pranoi këtë gjë dhe debàti mes tyre ishte goxha i fortë.

Për më tepër pas këtij shérri, Sindi mungoi disa ditë në studio dhe pasi u rikthye i kërkoi falje Julit.

Ajo u shpreh se do të harronte çdo gjë që kishte ndodhur me Julin dhe të dy të nisin një kapitull të ri si dy miq, por jo më shumë se kaq.

Gjithashtu Sindi i dhuroi një përqafim të ngrohtë Julit, për t’i dhënë fund “àrmiqësisë” së tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!