Ballina Magazina U përfol se Murati pret një fëmijë jashtë, Sindi thùmbon keq turkun...

U përfol se Murati pret një fëmijë jashtë, Sindi thùmbon keq turkun e ‘PërPuthen’

Dramat në ‘’Për’puthen’’ nuk kanë të ndalur dhë së fundmi protagonist ishte Murati, konkurrenti nga Turqia.

Teksa të gjithë mendonin se Ola dhe Murati mund të ishin çifti i rradhës në “Për puthen”, Ola hodhi dyshimet e saj për një lídhje të Muratit jashtë programit.

Ajo solli në studio një foto, e cila e ka bërë të dyshojë se Murati mund të ketë nisur njohjen me një vajzë tjetër jashtë programit.

Vajza në fjalë kishte bërë tek thonjtë e saj inicialet e biznesit të ri të Muratit.

Ky i fundit zbùloi se vajza është ortakja e tij.

Mirëpo, burime për “Iconstyle.al” treguan se Murati është i lídhur me vajzën që e quajti kolege dhe ndajnë një biznes, por gjithashtu presin një fëmijë së bashku.

Nuk dihet sa muajshe shtatzënë është vajza dhe as identiteti i saj. Burimet madje siguruan një foto të partneres se Muratit, i cili prej kohesh po e shijon këtë lidhje.

Por si duket fansat janë kuriozë të marrin ndonjë ngàcmim nga Sindi e të dinë pas gjithë këtyre skàndaleve pse nuk kanë dëgjuar kurrë diçka rreth saj dhe kështu konkurrentja e hodhi edhe një kùnjë mbi skàndalin e fundit, pasi kujtojmë se Sindi she Murati ishin gati për tu krijuar çift, por “hyri” Ola në mes.https://www.photojoiner.net/image/PkEZoqi3

“Ngele e vetmja pa skàndale jashtë emisionit uroj të jesh kështu deri në fund, kujdes nga ata brenda aty”, i shkruan një ndjékës.

“Nuk do këtë skàndale nga unë pasi nuk fshéh asgjë. Jam e sinqertë për gjithçka them!”, u shpreh Sindi teksa na la të kuptonim se po thotë se edhe Murati fsheh diçka pa i doli skàndali.

Epo me pak fjalë Sindi ka dashur të thotë shprehjen: “Ku ka zë; nuk është pa gjë!”
https://www.photojoiner.net/image/Cey8pGzK

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!