Dy ditë më parë Atdheu u largua përfundimisht nga “Përputhen”, së bashku me Sarën.

Dyshja dolën bashkë si çift, për ta vazhduar njohjen edhe jashtë.

Në puntatën e sotme të “Përputhen” Sindi i ka habítur të gjithë me deklaratën e saj për ish-konkurrentin.Atdheu dhe Antonela kalojnë ditën bashkë dhe tani s'dimë çfarë të mendojmë  - Zyrtare.net

Sipas Sindit, Atdheu ishte rikthyer në program vetëm për hàkmarrje dhe për të nxjérrë fytyrën e vërtetë të personazheve në studio.

“Ishte diçka komplet e stisur për hàkmarrje dhe për t’u çjerrë maskën të gjithë personave që këtu mbase shfaqen ndryshe, mbulohen dhe víktimízohen pas situatave të ndryshme, gjë që është e vërtetë dhe dalin si víktíma para publikut.

Si rasti i Antonelës me Locon dhe Atdheun. Mendimi im është se ai u rikthye pikërisht për këtë gjë. Kthimi i tij ishte për t’i treguar publikut dhe të gjithë neve këtu se kush janë fytyrat e vërteta të disave. E tregoi duke bërë lojën e tij”, u shpreh ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!