Para pak javësh Sindi pati një përplasje shumë të ashpër me Julin, që u bë shkak për një shpërthim shumë të fortë të konkurrentes.

Ajo akuzoi Julin se e kishte sharë gjatë një videoje live dhe madje me sharjen kishte prekur gjithë familjarët e saj.

Juli nuk e pranoi këtë gjë dhe debàti mes tyre ishte goxha i fortë, por siç duket ne nuk kemi parë çdo gjë në ekran.

Ditën e sotme gjatë emisionit opinionisti Arjan Konomi zbùloi se Sindi ka kércénuar asokohe Julin, por këto nuk janë trànsmetuar.

Gjatë një debati në studio Sindi po shprehej se Antonela ka ofénduar Atdheun nga mbiemri dhe në këtë momenti ndërhyri Arjani. Ai tha se akùzat dhe kércénimet që ajo i ka bërë Julit ishin akoma më të rénda.

Opinionisti zbuloi se Sindi kishte thënë se babai i saj do hàkmerrej ndàj Julit dhe madje ishte shprehur “Babi i tha bùrgut hapu!”.S'i del inati, Sindi dhe Arjani vazhdojnë “luftën” në rrjete sociale

Gjithashtu ai tregoi se ajo ishte shprehur se edhe kushëriri i saj që ndodhej jashtë do vinte në Shqipëri pas debatit me Julin. Sindi e pranoi këtë gjë, por shtoi se zénkat mes saj dhe Julit ishin fëminore.

Për më tepër pas këtij shérri, Sindi mungoi disa ditë në studio dhe pasi u rikthye i kërkoi falje Julit.

Ajo u shpreh se do të harronte çdo gjë që kishte ndodhur me Julin dhe të dy të nisin një kapitull të ri si dy miq, por jo më shumë se kaq.

Gjithashtu Sindi i dhuroi një përqafim të ngrohtë Julit, për t’i dhënë fund “àrmiqësisë” së tyre.Skenari doli sheshit”, pasi Sindi e akuzoi se i ka ofenduar familjen, Juli reagon me një video - Bota Sot

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!