Pak ditë më parë në emisionin “Për’Puthen” ndodhi një situatë e pazakontë pasi për herë të parë janë përbàllur analisti i programit dhe një konkurrente.

Për të gjithë tensionin e krijuar prej kohësh mes tyre, Sindi dhe Arjan Konomi janë vénë përballë njëri-tjetrit.

Ajo që spikati në bisedën e tyre ishte deklarata e Sindit, e cila u shpreh se komentet e anàlistit kanë qenë shkàku përse nuk i kanë shkuar mirë takimet me djemtë dhe tani nuk është e përputhur me asnjërin prej tyre. 

Përbàllja e tyre ishte e ashpér, mirëpo më e ashpër ka qenë pjesa që nuk është trànsmetuar në ekran.

Opinionisti i “Për’Puthen Prime”, Meridian Ramçaj, ka treguar nëpërmjet një story në llogarinë e tij në Instagram çfarë ka ndodhur vërtetë në përballjen e tyre.

Ai ka treguar se në prapaskénë, Arjani e ka quajtur Sindin rrugaçe, duke i gjykuar gjithashtu edhe familjen e saj.

Mirëpo, këto pjesë nuk janë trànsmetuar për publikun, megjithëse kamerat janë gjatë gjithë kohës të ndézura edhe në prapaskénë.

“E dashur Sindi, me vjen keq per ty qe oféndimet karshi personit tend jo vetem nuk paskan fund por rrídhkan fort si nje ujvare e eger. Mlléfe te medha duhet te jene akùmuluar, por a ka mllef qe e justífikon fjalen ‘rrugace’ ndaj nje vajze te re 22 vjecare? Shpesh je gjýkuar se ngré tonin, nérvozohesh, oféndon, por askush nuk pyeti rrjédhoje e kujt vijne keto reagime te tuat? Si natyre kurioze qe jam( e di qe shume do thone c’te duhet ty ndaj Po e specifikoj me pare) , do te doja te dija cilat jane ato vajza, gra, motra, nena qe e presin fjalen ‘rrugace’ nga te tjeret me nje qetesi zen dhe pa u merzítur, qare apo nérvozuar? O Te dalin hapur se qenkan o shénjtore e do I shpàllim héroina ose ka dicka qe nuk shkon me to! Perpara se te gjýkoni dike, kerkoni te shihni te verteten dhe jo metrazhe filmi te kepùtura! Uroj qe e verteta te trànsmetohet per ty Sindi, pasi rasti yt sinqerisht po me duket I patolérueshem dhe antisocial!!! PS: UROJ TE TE TRÅNSMETOHET DEBÅTI YT ME “MENTORIN” .MJAFT E NDIHMUAN TE DALI POZITIV DHE E I DREJTE NE SY TE PUBLIKUT. BISHTI QENIT, BISHT QENI MBETET SADO TA ZBUKUROJNE!”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!