Ballina Magazina Sindi nuk ndalet lum akùzash drejt Arjan Konomit: Njeri négativ...

Sindi nuk ndalet lum akùzash drejt Arjan Konomit: Njeri négativ…

Sindi dhe Arjani duket se nuk do të gjejnë paqen kurrë.

Përkundër pamjeve ku shiheshin teksa argëtoheshin së bashku në festën e ‘’Për’Puthen’’ duket se Sindit nuk i ka kaluar inàti me Arjan Konomin.

E ftuar në ‘’Jashtë loje’’ gjersa fliste për eksperiencën në program ajo u ndal edhe te opinionisti.

‘’Jam zhgénjyer nga opinionisti. Kam pasur një respekt goxha të lartë për të. Ça ndodhi ndodhi dhe ne nuk arritëm kurrë të kishim rrugën tonë të përbashkët’’, tha Sindi, e cila më tej Arjanin e konsideroi si personazh négativ.

Konkurrentja dhe opinionisti i programit vazhdimisht kanë pasur mospajtimet e tyre, madje për ktë produksioni kishte organizuar edhe një takim 4 minutësh për të sqaruar zënkat mes tyre.

Kjo gjë e cila nuk pati ndonjë rezultat dhe siç po shihet edhe nga deklarat e Sindit edhe pas daljes asaj si ka dalë inati akoma me opinionistin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!