Ndonëse nuk është më pjesë e “PërPuthen”, Shqipe Hysenaj vazhdon të mbetet shumë e komentuar në rrjet.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka realízuar një bisedë vírtuale me ndjekësit.

Një ndër ta e ka pyetur se cila është fotoja e saj e preferuar dhe Shqipja ka publikuar një foto në moshën 24-vjeçare.

Atëherë ajo ishte një figurë e panjohur për publikun, megjithatë duket e njëjta Shqipe.

Kujtojmë se ish-konkurrentja nuk e gjeti dashurinë në “PërPuthen”, nga ku u përjashtùa.

Në bisedën me ndjékësit ajo ka shkruar se nuk e humb shpresën për të gjetur dashurinë e vërtetë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!