Ballina Showbiz “Shiko Kush LUAN”, “Take Me Out” apo një tjetër show? Luana zbulon...

“Shiko Kush LUAN”, “Take Me Out” apo një tjetër show? Luana zbulon projektin e radhës (FOTO)

Me përfundimin e sezonit të 4-t të “Shiko kush LUAN” nén aùtorësinë dhe moderimin e Luana Vjollcës, të gjithëve na ka marrë malli t’a shohim prezantuesen bukuroshe në ekran.

Kurioziteti se ç’po gatuan showgirl-i i njohur i ka mbërthýer të gjithë.

Pyetjet që të gjithëve na vijnë në mendje janë: “Një show i ri televiziv?”, “Rikthim i “Shiko Kush LUAN” me një sezon të pestë?”, apo “Vazhdimi i drejtimit dhe autorësisë së “Take Me Out”?”

Si duket një gjysmë-përgjigje na e tha vetë Luana!

Një postimin e saj të fundit një fanse i shkruan: “Shijoje momentin se zyra së shpejti të pret për një sezon të 5 ….”

“Poooo”, ia kthen Luana, duke na lënë të kuptojmë se shtatori e gjen në zyrë, por mos ndoshta na zbuloi se “PO” ka një sezon të 5-të të “Shiko Kush LUAN”?

Epo tani presim konfimimin përfundimtar nga aùtorja dhe moderatorja e njohur, teksa présim edhe projektet e reja muzikore që pritet të lançohen së shpejti!

Ajo në rrjete sociale mundohet që të jetë sa më aktive, duke ndarë postime të shumta nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune ka mahnitur rreth dy milionë ndjékësit e saj.

E veshur me një bluzë të zezë dhe fund unik, Luana vendosi të të theksojë edhe tiparet trupore.

“Para dhe pas ëmbëlsirave”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Një shkrim i tillë erdhi pasi në imazhin e dytë ajo shihej e shtrirë dhe e rràskapitur, pasi kishte ngrënë shumë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!