Ballina Magazina Jeni kuriozë? Njihuni me të dashurën e Rinianit të 'PërPuthen' (FOTO)

Jeni kuriozë? Njihuni me të dashurën e Rinianit të ‘PërPuthen’ (FOTO)

Ish-konkurrenti i “Për’Puthen” Riniani Leka pranoi para disa ditësh se kishte gjetur dashurinë e jetës.

I ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ai tha se është njohur me një vajzë jashtë programit dhe se zemra ka filluar t’i rrahë.

“Zemra ka rifilluar të rrahë. Njohja ka ndodhur, tashmë them se jemi në fazën e dashurisë. Nuk ka lidhje me ‘Për’puthen’, as me shoëbiz-in. Kemi pasur një kontakt kur po lija programin”, rrëfeu ai.

Para pak ditësh ai u fotografua me të dashurën në aeroportin e Rinasit ‘Nënë Tereza’.

Çifti shfaqeshin duke u puthur dhe shumë të lumtur, ndërsa vajza brune është e panjohur për ekranin.

Mirëpo identiteti i saj nuk është më i fshehtë, sepse është zbùluar dje gjatë festës që është orgànizuar për “Për’Puthen”.Në momente intime, ish- konkurrenti i “Për’puthen”

Mbrëmjen e djeshme të gjithë ish-konkurrentët së bashku me stafin realizues të emisionit janë mbledhur në një festë gjigante për të festuar përfundimin e programit dhe suksesin e tij.

Riniani u pa në festë me partneren e tij të re, me të cilën duket se shfaqet kudo. Gazetari Ervin Kurti ka publikuar në Instagram një foto të tyre, ku ata shfaqen shumë afër njëri-tjetrit e shumë të dashuruar.

Megjithatë emri i vajzës në fjalë dhe detaje të tjera nga njohja nuk dihen ende, ndaj presim që Rinani të tregojë më tej se si ka lindur kjo histori dashurie.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!