Ballina Magazina Agron Llakaj e quajti 'pedérast', Rez Veleshnja i del në krah Arjan...

Agron Llakaj e quajti ‘pedérast’, Rez Veleshnja i del në krah Arjan Konomit (VIDEO)

Rezart Veleshnja, aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, së fundmi i është drejtuar mjaft ashpér Agron Llakajt.

E gjitha nisi nga një skeç në emisionin “Al Pazar”, ku aktorët e këtij spektakli imítuan emisionin “Për’Puthen” dhe duke luajtur rolin, në një moment Llakaj i është drejtur aktorit që luante personazhin e Arjan Konomit me fjalën “pedérast”, gjë që ka nxítur reàgimin e fortë të Veleshnjas.

Aktori i “Portokalli-së” u shpreh së fundmi në “Shqipëria Live” se Agron Llakaj i bën ato humore sepse aq e ka kapacitetin, ndërsa “kërcénoi” Llakajn se edhe ata dinë disa gjëra për të.

“Imitohet Përputhen në një emision te Vizion Plus dhe aktori Agron Llakaj i thotë personazhit që supòzohej që ishte Arjan Konomi “pushi ti, pusho se ta kam inàtin, pedérast”. Meqënëse gjeta rastin, por ç’është kjo pedérast. Arjan Konomi nuk është “gày”, pse i vë emrin dhe e bën “gày”? Se dimë edhe ne për ty Goni disa gjëra, të t’i themi ne ty ato. Goni nuk e ka bërë këtë se ka inàt, por e ka bërë se kaq e ka kapacitetin dhe e vetmja gjë që mund të bëjë për të qeshur është t’i thojë atij…”, tha Veleshnja.

Nga ana tjetër, Agron Llakaj akoma nuk ka komentuar në lídhje me këtë deklaratë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!