Ballina Showbiz Era Istrefi e pròvokoi, Real 1 nuk i reziston dot, ja komenti...

Era Istrefi e pròvokoi, Real 1 nuk i reziston dot, ja komenti i tij epík (FOTO)

Me siguri e mbani mend (dhe nëse jo, jua rikujtojmë ne), se njëfarë kohe Real 1 ishte i fiksuar me këngëtaren Era Istrefi dhe s’linte rast pa e ngàcmuar.

“Po dua të haj ndonjë cícë, mu ka tek sonte, po dua t’ja haj cícën Era Istrefit”- tha reperi gjatë një videoje më herët, teksa deklarata e tij bëri xhíron e rrjetit.

Komentet ngàcmuese për gjòksin e Erës s’kishin të ndalur edhe në llogarinë e vetë këngëtares në Instagram.Fiksim i vjtër, Real 1 u “çmend” pasi Era Istrefi publikoi fotot e “nxehta” (FOTO LAJM) – Albeu.com

Më pas, u duk se ujërat u qetësuan dhe ngàcmimet u shùan.

Por s’paska qenë kështu! Era ndàu me ndjékësit disa foto hot, në njërën prej të cilave i dallohet gjòksi, të cilin e ka mbuluar me emoji.

Kaq është dashur të Real 1 të hídhet sërish në aksin dhe komenti i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

“Po du me ja hongër c…. Era Istrefit.”- shkruan ai, ndërsa sërish s’ka marrë asnjë përgjigje nga këngëtarja.

Këngëtarja Era Istrefi i është bashkuar listës së personazheve të njohur publikë që kanë kryer vaksínimin kundër Covid-19.

Vetë ajo ndàu ditën e djeshme në llogarinë e saj në Instagram një video ku tregonte procesin e vaksínimit, duke dashur të ndërgjegjësojë gjithashtu të gjithë ndjékësit e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!