Me siguri e mbani mend (dhe nëse jo, jua rikujtojmë ne), se njëfarë kohe Real 1 ishte i fiksuar me këngëtaren Era Istrefi dhe s’linte rast pa e ngàcmuar.

“Po dua të haj ndonjë cícë, mu ka tek sonte, po dua t’ja haj cícën Era Istrefit”- tha reperi gjatë një videoje më herët, teksa deklarata e tij bëri xhíron e rrjetit.

Komentet ngàcmuese për gjòksin e Erës s’kishin të ndalur edhe në llogarinë e vetë këngëtares në Instagram.Fiksim i vjtër, Real 1 u “çmend” pasi Era Istrefi publikoi fotot e “nxehta” (FOTO LAJM) – Albeu.com

Më pas, u duk se ujërat u qetësuan dhe ngàcmimet u shùan.

Por s’paska qenë kështu! Era ndàu me ndjékësit disa foto hot, në njërën prej të cilave i dallohet gjòksi, të cilin e ka mbuluar me emoji.

Kaq është dashur të Real 1 të hídhet sërish në aksin dhe komenti i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

“Po du me ja hongër c…. Era Istrefit.”- shkruan ai, ndërsa sërish s’ka marrë asnjë përgjigje nga këngëtarja.

Këngëtarja Era Istrefi i është bashkuar listës së personazheve të njohur publikë që kanë kryer vaksínimin kundër Covid-19.

Vetë ajo ndàu ditën e djeshme në llogarinë e saj në Instagram një video ku tregonte procesin e vaksínimit, duke dashur të ndërgjegjësojë gjithashtu të gjithë ndjékësit e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!