Ballina Magazina Çfarë po ndodh?! Arréstohet një nga konkurrentët e 'PërPuthen'

Çfarë po ndodh?! Arréstohet një nga konkurrentët e ‘PërPuthen’

Emisioni më i ndjékur aktualisht “Për’Puthen” ka marrë një tjetër rrjédhë nga konkurrenti me emrin Princ.

Mbrëmjen e djeshme është publikuar një video në të cilën shfaqet arréstimi i Princit. Nuk dihet ende se përse konkurrenti i “Për’Puthen” ka përfunduar në prànga.

Aludimet janë të shumta, por ajo që ka spikatur më tepër mendohet të jetë njohja që Princi ka pasur me konkurrenten e “Për’Puthen”, Jasmina Kadriu e cila pikërisht mbrëmjen e djeshme doli nga programi bashkë me konkurrentin Andi Tartani, për të vazhduar njohjen e tyre jashtë programit.

Këto aludime vijnë si shkàk i zénkave dhe kércénimeve që kanë ndodhur midis konkurrentëve në program, por mbase kjo nuk është arsyeja e vërtetë e arréstimit të Princit.

Princ Mile dhe Jasmina kanë zhvilluar një takim së bashku dhe pas asaj njohje vetëm se kanë replikuar në programin ditor.

Dukej qartë se marrédhénia midis Jasmina Kadriut dhe Princ Mile ishte thýer prej kohësh, por përsëri Princ ka vazhduar replikat në program.

Gjithashtu, konkurrenti Princ ka bërë edhe diss për konkurrentin Andi Tartani, në mënyrë që t’i fitonte zemrën Jasminës.princ jasmina - InfoShqip.com

Së fundmi, në “Për’Puthen” është vénë në vëmendje edhe sjellja e Princ Mile, e cila ka nxjérre nga vetja konkurrentin Andi Tartani, duke i përmendur këtij të fundit Pashaportën Amerikane.

Nuk është akoma e qartë se për ka ndjenja Princ Mile por jemi të bindur për pëlqimin e tij ndàj Jasminës dhe Aristelës.

Kjo e fundit ka qenë dhe konkurrentja e cila Princ ka pasur takime kohët e fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!