Një nga vajzat më me inflùencë në Shqipëri që i kushton më shumë rëndësi imazhit të saj në çdo dalje televizive dhe jo vetëm është padiskutim Luana Vjollca.

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtare përherë pëlqehet për stilin e saj unik. Së fundmi Luana e bëri sërish! Ajo ndryshoi “look” dhe rrémbeu sërish vëmendjen e të gjithëve.

Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshur dy milionë ndjékësit.

“Showgirl”-i shqiptar u tha “bye bye” flokëve të shkurta si edhe ngjyrës së kuqe në portokalli.

Nga bionde, artistja ka vendosur që të bëjë një miks të ngjyrave të flokëve, të cilat po i rrinë për mrekulli.

Edhe këtë herë Luana vendosi të na befàsojë me postimin e fundit me “look”-un e ri në kafe me fije bjonde.https://www.photojoiner.net/image/4HhYrw6h

“Quhem bionde apo brune tani”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Nuk dimë ç’të themi tjetër veçse kemi mbetur pa fjalë dhe ajo ç’ka mund të shtojmë është se çdo “look” i shkon më së miri plot stil dhe shumë “savage”!

Përndryshe Luana së fundmi ka paralajmëruar lansimin e projektit të ri, që veçse e ka finalizuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!