Ballina Magazina 'Portokalli' ,'Apartamenti 2XL' apo 'Klanifornia'? Jul Deda habit me përgjigjen e tij...

‘Portokalli’ ,’Apartamenti 2XL’ apo ‘Klanifornia’? Jul Deda habit me përgjigjen e tij (VIDEO)

Mbrëmjen e kaluar, aktori  i njohur Julian Deda ishte si rrallëherë në një intervistë ndryshe, ku foli gjerë e gjatë për jetën e tij personale, punën e planet e së ardhmes.

Gjatë intervistës në “Roped With Olsi”, Juli u përgjigj pyetjeve të shumta të moderatorit Olsy Bylyku, njëherazi edhe kolegut të tij në ‘Klanifornia’

Mes pyetjeve të shumta, nuk munguan as ato pikantet që Juli si gjithmonë i superon me sukses me diplomacinë tij që e karakterizon. Julian Deda ironizon kolegët: 'Klanifornia', i vetmi spektakël që... - Revista Who

Teksa Olsi e pyeti se cili nga spektaklet e humorit ku ka marrë pjesë ‘Portokalli’ ,’Apartamenti 2XL’ apo ‘Klanifornia ka lënë gjurmë në jetën e tij ai u përgjigj kështu:

“Të tre në fakt. Portokallia është dashuria e parë, Apartamenti 2XL është puna më e bukur që kam bërë ndonjëherë ndërsa Klanofornia është zhvillimi im si aktor”.

Më herët gjatë intervistës, Juli u shpreh se e kishte marrë malli për ‘Apartamentin 2XL’ dhe se atë kohë e kujton me nostalgji të madhe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!