Ballina Magazina 'Ma ka vjedhur zemrën'/ U rikthye në 'PërPuthen', për kë e kishte...

‘Ma ka vjedhur zemrën’/ U rikthye në ‘PërPuthen’, për kë e kishte fjalën Shqipja?! (FOTO)

Ish-konkurrentë të “Për’Puthen” u rikthyen sërish në studio pas disa muajsh.

Të parët që u rikthyen sërish në program për të diskutuar në lídhje me çéshtjet që kanë lënë pezùll ishin Tea, Shqipja, Ana Kauri, Fationi, Arbri dhe Arjoni.

Sigurisht, ata u pyetën lídhur me jetën e tyre personale dhe deshi, s’deshi, Shqipja la të kuptohet se dikush i ka vjédhur zemrën.

Me síklet të madh, ajo pranoi se është në njohje e sipër me një djalë dhe është drejt rrugës së dashurisë.

Bora: Vazhdon të jesh single apo…?

Shqipja: Uaa ça sikleti!

Tea: Po thuaj po ose jo, s’ka nevojë të tregosh emra.

Shqipja: Jam në një njohje

Tea: Mbarë ishalla, mos paç fatin tim!

Bora: Ok, qenka e lídhur.

Gjatë përballjes me Tean, Shqipja e akùzoi ish-konkurrenten për faktin që ajo ishte bërë shkaku që e përjashtuan nga programi.

Gjatë debatit të fortë, Shqipja bëri një deklaratë të papritur. Ajo tha se Andi, me të cilin Tea doli çift nga emisioni, e ka fryrë kundër Teas.

Gjithashtu Shqipja tha se Andi e ka fryrë dhe kundër Olsës, por nuk preferoi të tregonte se çfarë i ka thënë ai duke u shprehur se nuk flet për një person të tretë.

Megjithatë ajo shtoi se sot nuk i beson fjalët që i ka thënë Andi dhe se Tean e fal për çdo fjalë e debat për shkak të moshës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!