Ballina Magazina 'Për’Puthen reunion' Shqipja dhe Tea përballen për herë të parë me njëra-tjetrën!...

‘Për’Puthen reunion’ Shqipja dhe Tea përballen për herë të parë me njëra-tjetrën! (FOTO)

Pas gati 9 muajsh, “Për’Puthen” përfundoi rrugëtimin ditën e djeshme duke finalizuar të gjitha dashuritë në program.

Dy çiftet e fundit që kishin ngélur ishin Ola-Murat dhe Aristela-Princ.

Këta dy të fundit vendosën të dilnin beqarë nga emisioni, pasi Aristela tha se nuk ka ndjenja të forta për Princin.https://www.photojoiner.net/image/mLqqbkq3

Ndërsa Ola pranoi propòzimin e Muratit për të dalë çift dhe të dy madje thanë se do nisin bashkëjetesën.

Pjesa tjetër e djemve që nuk arritën të krijonin një lídhje u përshëndetën me publikun dhe u larguan të vetëm.

Mirëpo, “Për’Puthen” nuk do të përfundojë me kaq, sepse javës tjetër do të ketë një rikthim. You broke our minds" / The quarrel between the girls 'live' on the show is  bad: I will take you to the Supreme Court, you are not only a woman (Debate  and

Në përfundim të emisionit, Bora lajmëroi se të gjithë personazhet do të ribashkohen edhe një herë në studio për të diskutuar gjithë temat që kanë lënë pézull dhe për të treguar se si po vazhdon jeta e tyre pas daljes nga emisioni.

Përballja e parë duket se do të jetë mes Shqipes dhe Teas, dy vajzat që kanë pasur diskutimet më të forta në “Për’Puthen” dhe që janë parë gjithmonë si “àrmike të përbetuara” të njëra-tjetrës.Nga fotot në hotel me Beartin tek lidhja me Andin, Tea reagon për “bombat”  e Shqipes. Ja si është e vërteta (FOTO) - Top Channel

Autòrja e emisionit, Olsa Muhameti, ka publikuar në Instagram një pjesë të shkurtër nga përballja e tyre, që duket se është sërish mjaft e ashpër.

Vajzat diskutojnë me tone të larta për çështjen e séksualitetit të Gracianos, ish-konkurrentit që Shqipja i doli publikisht kundër.

“Kështu nis Për’Puthen reunion të hënën. Përballje, péngje, pajtime… 6 ditë me Për’Puthen reuinon”, shkruan Muhameti në postim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!