Ballina Magazina Pasi u ndanë përfundimisht, Mevëani habit me deklaratën e tij për Ledjanën:...

Pasi u ndanë përfundimisht, Mevëani habit me deklaratën e tij për Ledjanën: Gjej dikë…! (FOTO)

Pikërisht kur të gjithë fansat e çiftit Ledjana-Mevlan ranë në “qetësi” pasi dyshja doli bashkë me një puthje në buzë nga “Për’Puthen”, ish-konkurrentja njoftoi të papriturën.

Episodi i djeshëm ishte me regjistrim dhe marrëdhënia e tyre nuk është aspak e mirë.

Ledjana ka lajmëruar përmes një InstaStory se ajo dhe Mevlani nuk janë bashkë pasi janë zënë.

Bukuroshja 23 vjeçare theksoi se ata nuk kanë aktruar kurrë në program dhe çdo gjë ka qenë reale.

Kujtojmë se pak ditë më parë nisën edhe aludimet se raporti mes ish-çiftit ishte krisur pas thumbave të tyre në Instagram dhe kur u vu re se nuk ndiqeshin më në rrjetin social.

Dhe një tjetër thumb e ka lëshuar Mevlani në Instagram, pasi ka postuar një foto në të cilën shkruan:

“Gjej dike qé té thote: Té lutem prit. dua qé ti rregullojm gjérat sdua té ndahesh nga mua.. ❤️ Dhe jo dike qé thoté:Ok éshté zgjidhja jote. bej cte duash.. ?”.

Edhe juve ju duket sikur është një përgjigje për Ledjanën?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!