Mevlan Shaba ishte një ndër konkurrentët më të dashur në emisionin ‘Për’Puthen’.

Ai pati disa romanca me vajzat bukuroshe të emisionit por në fund vendosi që të dilte çift me Ledianën.Të gjithë po thonë se Mevlani dhe Ledjana janë zënë, ja si qëndron e vërteta

Përveç pjesëmarrjes në emisionin më të ndjekur në shqiptari ai realizoi disa këngë të cilat gjer më tani kanë rezultuar një sukses i vërtetë ku disa këngë janë bërë hite.

Pas largimit nga emisioni i dashurisë “PërPuthen” ai tani duket se do të përqendrohet totalisht në muzikë.

Mevlani sot ka publikuar në YouTube projektin e ri muzikor me titull “Të doja”, të cilin e solli të shoqëruar edhe me videoklip. Teksti dhe muzika e këngës mbajnë firmën e Stines, i cili është dhe producenti.Mevlani me këngë të re, duet me artistin e njohur shqiptar (Fotot) - Top Channel

Videoklipi është punuar nga XL Films. Kënga ka pothuajse një orë që është lansuar dhe numëron gjer më tani 17K.

Kujtojmë që Mevlani la emisioni “Përputhen” bashkë me Ledianën, me të cilën është ende e paqartë nëse janë bashkë.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Mevlanit, me titull “Të doja”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!