Ballina Magazina I shkréti Murat! Ola 'krýqëzon' djalin turk, ja çfarë i bën në...

I shkréti Murat! Ola ‘krýqëzon’ djalin turk, ja çfarë i bën në takim (VIDEO)

Javën e kaluar, Murati u deklarua vetëm për Olën në “Për’Puthen”, duke treguar se ka një pëlqim shumë të fortë ndaj saj dhe u deklarua për të.

Ola nga ana e saj, nuk u deklarua për Muratin, sepse tha se dëshiron të njohë edhe një djalë tjetër.

Teksa të gjithë mendojnë se Ola dhe Murati mund të jetë një çift në të ardhmen, Ola ka hédhur ditë më parë dyshíme të forta për tràdhti.

Ajo solli në studio një foto, e cila e ka bërë të dyshòjë se Murati mund të ketë nisur njohjen me një vajzë tjetër jashtë programit.

Vajza në fjalë kishte bërë tek thonjtë e saj inicialet e biznesit të ri të Muratit (inícialet e emrit të saj dhe të Muratit), ndaj kjo e kishte bërë Olën të dyshonte tek djali nga Turqia.

Ajo tha se Murati nuk i ka përmendur kurrë emrin e ndonjë vajze që mund të jetë e përfshírë në biznesin e tij, ndaj kjo foto e ka bërë të aludojë.

Ai tha se është ortakja e tij, ndaj ka vendosur inícialet e biznesit por Ola nuk u qetësua aspak nga ato që tha ai.

Madje pak dit më pas u përfol se jo vetëm është në një lidhej me oratken e tij të biznesit por është në pritje edhe të një fëmije.

Ditën e sotme, ato kanë realizuar takimin e tyre në “Për’Puthen”, ku u duk se Olës nuk i është larguar akoma inati me Muratin, i cili nuk i ka treguar për ortakërinë me një vajzë, ku theksoi se konkurrenti nuk e ka sqaruar asnjëherë ballë për ballë për këtë temë, ndërsa ky i fundit tha se do ta çojë në sallon që ta prezantojë.

Ola i tha se ai nuk e ka sqaruar ballë për ballë teksa ai i tha se ajo nuk e ka pyetur. Murati i kërkoi llogari se përse i tregoi produksionit në vend që të sqaroheshin bashkë.

Ajo i tha se e kapi inati ndaj ndodhi dhe ajo. Djali turk u mundua t’ja kalonte inatin por Ola ishte tepër e acàruar me të. Më pas Murati i tha se do të kishte shumë dëshirë të shkonim në Turqi, të takoje mamin, babin.

Ola u tregua e gatshme por problem mbetet vetëm mënyra e komunikimit ajo u shpreh e gatshme ta mësojë por Murati i tha se nuk është e nevojshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!