Ballina Magazina Na génjyen të gjithëve, Ola dhe Jasmina përqafohen me njër-tjetrën sikur nuk...

Na génjyen të gjithëve, Ola dhe Jasmina përqafohen me njër-tjetrën sikur nuk ndodhi asgjë (VIDEO)

Ola dhe Jasmina, dy konkurrentet e “PërPuthen”, janë shfaqur në ekran si àrmike të njëra-tjetrës, pasi kanë rréfyer se kanë dy vite që nuk flasin më.

Por së fundmi, u publikua një foto në të cilën shihen dy vajzat të ulura së bashku në një lokal në shoqërinë e një djali tjetër.

Kjo foto është shkrépur së fundmi në Durrës dhe tregon se dy vajzat jashtë ekranit janë në fakt shoqe me njëra-tjetrën.

Disa ditë më parë u publikua një video ku dy konkurrentet dilnin nga i njëjti pallat dhe u tha se ato jetojnë bashkë.

Gjatë një përballje në “Për’Puthen” ato të dyja treguan se marrëdhënia e tyre u ndërpré pas një udhëtimi në Maltë.

Gjithashtu vajzat thanë se më parë kanë jetuar bashkë dhe shpesh kanë pasur përplàsje për gjëra të ndryshime në lídhje me jetesën dhe miqësia e tyre mori fund 2 vite më parë.

Mirëpo videot dhe fotot e publikuara në media e rrjete sociale kanë treguar gjithmonë të kundërtën.

Ato të dyja janë parë shpesh gjatë kësaj kohe në shoqërinë e njëra-tjetrës, që do të thotë se àrmiqësia mes tyre nuk ka qenë fare e vërtetë, por është bërë e gjitha për efekt të spektaklit. Përputhen

Faqja “Demàskime_përputhën” që kanë publikuar një fotografi. Ola dhe Jasmina shihen bashkë në një qendër tregtare.

Tashmë që Jasmina nuk është më pjesë e emisionit, ato të dyja kanë vendosur të tregojnë vetë si është e vërteta.

 

Sot Jasmina ka publikuar një video me Olën, ku të dyja thonë se nuk ju intereson se çfarë thonë të tjerët për to.

Edhe pse të gjithë e dimë tashmë se ato kanë qenë gjithmonë shoqe, Ola ka komentuar poshtë videos së Jasminës:

 

“Fillim i ri dashuria ime”. Ndërsa Jasmina ja ka kthyer: “Pa fat në dashuri, por ky fat kaloi në shoqëri”.

Gjithashtu sot Jasmina i bëri një surprízë Olës sot për ditëlindje dhe tha se raporti mes tyre është rregulluar rrugës.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!