Ballina Magazina Nuk do ta besoni! Samanta flet për historinë se si lindi emri...

Nuk do ta besoni! Samanta flet për historinë se si lindi emri i saj (FOTO)

Pas një mungese të gjatë, Samanta Karavella u rikthye sërish në muzikë me një këngë të re.

Projekti i ri mban titullin “Emnin tem” dhe nisur nga kjo këngëtarja ka rrëfyer kuptimin që fshihet pas emrit të saj.

E ftuar në emisionin radiofonik “Pardon my french”, këngëtarja zbuloi se për një muaj pas lindjes ka qenë pa emër.

Samanta tregoi se prindërit e saj e kishin shumë të vështirë të zgjidhnin një emër për të, derisa vendosën ta quanin si këngëtarja Samantha Fox.

Ajo zbuloi se emrin ia ka vendosur babai, duke qenë se ishin duke dëgjuar albumin e Fox, me dëshirën që edhe e bija të bëhej një këngëtare e suksesshme.

Dhe në fakt dëshira e tyre u realizua, sepse Samanta sot është një nga artistet e preferuara të publikut shqiptar.Samanta Karavella - Bio, Age, Height | Fitness Models Biography | Model,  Fitness models, Strapless dress

Këngëtarja nuk e mohoi faktin se në të ardhmen do të donte që emrin e saj ta shihte të shkruar në titrat e ndonjë filmi si aktore.

Ajo foli edhe për këngët e reja që do publikojë në vazhdim duke cekur në veçanti bashkëpunimet.

Duke u ndalur te projektet me kolegë të ndryshëm, Samanta tha se sa herë ajo bashkëpunon me një këngëtar mashkull mediat e interpretojnë si një lídhje dashurie.

Por ajo u shpreh se të gjitha këto kanë qenë vetëm aludime e nuk ka pasur asnjë të vërtetë, duke qenë se ajo është shumë e rezervuar rreth jetës private.Samanta Karavella | Famous singers, Fashion, Women

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!