Një ditë më parë, fansat e Mozzik dhe Loredana Zefit mbetën pa fjalë, kur kjo e fundit postoi në rrjetet sociale një fotografi ku shfaqej me një fòshnjë në duar.

Reperja e njohur e shoqëroi këtë pòzë të bukur me një emoji me dy fëmijë, duke lénë të nénkuptohet se familja e tyre është shtuar me një anëtar të ri.

Ky postim i bëri lëmsh të gjithë, i cili më pas u publikua dhe nga Mozzik dhe pas këtij veprimi të gjithë ishin të bindur se çifti ishin bërë prindër për herë të dytë.https://www.photojoiner.net/image/4J4ac18e

Por mesa duket e vërteta qëndronte krejt ndryshe.

Pasi këto ímazhe janë realízuar nga xhirimet e videoklipit që do ta rikthejë çiftin përmes një dueti.

Por e dini ç’i ndodhi Loredanës në pak orë nga publikimi i fotos me bebin?!https://www.photojoiner.net/image/VVJnw0HB

Ne siguruam foton që më pas Loredana e fshíu, ku tregon se shikueshmëria e saj arriti mbí 1 milion. 

Ndërsa postimi theu rekordin e “like”-eve të fotove të Loredanës në “feed” me mbi 700 mijë pëlqime!

E ta mendosh sa fansa mund të jenë zhgénjyer pasi mësuan lajmin e vërtetë!

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!