Ballina Showbiz Nevina Shtylla feston ditëlindjen! Ja sa vjep mbush sot bukuroshja e ekranit...

Nevina Shtylla feston ditëlindjen! Ja sa vjep mbush sot bukuroshja e ekranit (FOTO)

Moderatorja shumë e ëmbël e ekranit shqiptar, Nevina Shtylla, është sot vajza e ditëlindjes.

Ajo ka mbledhur në jug të vendit personat më të dashur dhe ka organizuar një festë të lezetshme për të pritur këtë vit ditën e saj speciale.

Fotot e videot në Instagram nuk munguan, po ashtu edhe urimet e përzemërta që i zbukuruan ditën.

Jeni kuriozë të dini sa vjeç mbush Nevina?

Moderatorja ka lindur më 30 maj të vitit 1994 dhe sot ka mbushur 27 vjeç. Shumë urime për Nevinën!

Në korrik të vitit 2019 u zbùlua lídhja e moderatores Nevina Shtylla me juristin Arbër Myftari, një djalë shumë simpatik me të cilin moderatorja është e lidhur prej vitesh.https://www.photojoiner.net/image/iJ98I79S

“Nevina dhe Arbri jo vetëm që kanë një lidhje të gjatë dhe shumë të fortë mes tyre, më shumë sesa 3-vjeçare, por bashkëjetojnë prej më shumë se një viti në Tiranë”, shkruante “Panorama Sport” në 2019-n.

Moderatorja pranoi se ishte në një lidhje dashurie, pa preferuar të japë më shumë detaje, duke u përpjekur që jetën e saj private ta mbajë larg syrit të publikut.

Nevina nuk është shfaqur kurrë në rrjete sociale me partnerin për të mos marrë vëmendje për këtë pjesë, ndaj ka pasur dyshime se ajo mund t’i ketë dhënë fund lidhjes disavjeçare.ME VIDEO/ Nevina Shtylla i jep fund krejt papritur lidhjes disa-vjeçare me  juristin ekselent! Zgjedh ta pranojë publikisht ndarjen – Dosja AL

Mirëpo më herët, Nevina ju ka mbyllur gojën të gjithëve, teksa ka publikuar për herë të parë një foto me të dashurin e saj përkrah.

Dikush nga ndjékësit e ka pyetur moderatoren: “Vazhdon të jesh single?”. “Po”, është përgjigjur ajo me ironi, teksa ka publikuar foton me partnerin, që i dallohet vetëm një pjesë e fytyrës.

Nevina ka qenë ditën e djeshme në plazh së bashku me partnerin dhe fotoja duket se është shkrepur gjatë momentit të relaksit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!