Ballina Magazina Nëna Antonelës shpérthén kéq ndàj Arjan Konomit: Kujdes, ça kujtove ti...

Nëna Antonelës shpérthén kéq ndàj Arjan Konomit: Kujdes, ça kujtove ti…

Një ditë më parë, Antonela doli nga “Për’Puthen” vetëm dhe duke qarë, duke theksuar se Mevlani ishte pengu i saj më i madh.

Pas largimit, ka reaguar nëna e Antonelës në Instagram Story.

Në një shkrim të gjatë, ajo i sulet Arjan Konomit, duke i treguar atij se është shumë e zhgénjyer nga ai.

Ajo kërkon nga Arjani që të jetë korrekt.  Kujtojmë se kur nëna e Antonelës shkoi në “Për’Puthen” e mbushi me lëvdata Arjanin, por “marrëdhënia” e tyre u përça.

Antonela Berisha ishte konkurrentja e radhës që vendosi të largohej nga “Për’puthen” beqare. Mes lotësh ajo u shpreh se péngu i saj më i madh në program ishte Mevlani.

Para se të ikte nga emisioni, opinionisti Arjan Konomi i tha asaj disa fjalë. Ai e konsideroi fodulle, mendjelehtë, mendjemadhe dhe theksoi se dëshira më e madhe e Antonelës ka qenë të luante me djemtë prandaj “shyqyr që nuk u përputh me ndonjë”.Ndërhyrje fallco"/ Mamaja e Antonelës i kthehet keq Mevlanit: Vajza ime nuk  bën për ty | BoldNews.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!