Një ditë më parë, Antonela doli nga “Për’Puthen” vetëm dhe duke qarë, duke theksuar se Mevlani ishte pengu i saj më i madh.

Pas largimit, ka reaguar nëna e Antonelës në Instagram Story.

Në një shkrim të gjatë, ajo i sulet Arjan Konomit, duke i treguar atij se është shumë e zhgénjyer nga ai.

Ajo kërkon nga Arjani që të jetë korrekt.  Kujtojmë se kur nëna e Antonelës shkoi në “Për’Puthen” e mbushi me lëvdata Arjanin, por “marrëdhënia” e tyre u përça.

Antonela Berisha ishte konkurrentja e radhës që vendosi të largohej nga “Për’puthen” beqare. Mes lotësh ajo u shpreh se péngu i saj më i madh në program ishte Mevlani.

Para se të ikte nga emisioni, opinionisti Arjan Konomi i tha asaj disa fjalë. Ai e konsideroi fodulle, mendjelehtë, mendjemadhe dhe theksoi se dëshira më e madhe e Antonelës ka qenë të luante me djemtë prandaj “shyqyr që nuk u përputh me ndonjë”.Ndërhyrje fallco"/ Mamaja e Antonelës i kthehet keq Mevlanit: Vajza ime nuk  bën për ty | BoldNews.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!