Ballina Showbiz Na ëmbëlsoi ditën! Tuna uron Bajramin më një video të dy djemve...

Na ëmbëlsoi ditën! Tuna uron Bajramin më një video të dy djemve të saj

Tuna sapo është bërë nënë për herë të dytë duke sjell në jetë një djal me emrin Zen.

Pak ditë më parë, Tuna i surprízoi të gjithë teksa zbùloi se ishte bërë nënë për herë të parë. Këngëtarja publikoi në Instagram disa foto shumë emocíonuese nga procesi i lindjes.

Ajo zbuloi se ishte bërë sërish nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Zen.E mbajti fshehur për 9 muaj, Tuna Sejdiu bëhet nënë për herë të dytë – Albeu.com

“Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem”, shkroi Tuna përkrah fotove.

Së fundmi, nëpërmjet një videoja të publikuar në InstaStory ajo ka zbuluar portretin ëngjëllor të djalit të vogël.

Këngëtarja ka publikuar imazhe të ëmbla të dy djemve të saj.

Tian, që sapo ka mbushur 4 vjeç shihet duke puthur vëllain e vogël, me të cilën uron festën e “Fitër Bajramit”.

Dy ditë më parë, ajo publikoi një video nga koha kur ne nuk dinim asgjë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Këngëtarja ka orgànízuar një festë gjigante me njerëz të afërt e mikesha të saj për të zbuluar gjininë e fëmijës që príste.

Në video ajo shfaqet përkrah djalit të saj, Tianit, duke pritur me padurim për të zbuluar gjininë e bebushit.

Një avion që fluturonte në qiell ka zbùluar më pas se ajo do të bëhej sërish nënë e një djali. Në video Tuna shfaqet shumë e lumtur pas zbulimit të gjinisë.

Këngëtarja pas ndàrjes nga Patrisi është zhvéndosur në vendlindjen e saj Shkupin ku po jeton tani bashk me dy djemt e saj dhe afër prindërve

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!