Ballina Magazina Plàs skàndali i radhës në Përputhen: Murati në pritje të një fëmije...

Plàs skàndali i radhës në Përputhen: Murati në pritje të një fëmije…

Mesa duket dramat e ‘’Për’Puthen’’ nuk kanë të ndalur. Javën e kaluar, Murati u deklarua vetëm për Olën në program, duke treguar se ka një pëlqim shumë të fortë ndàj saj.

Gjatë takimit të tyre në plazh, teksa përkédhéleshin dhe prékeshin me njëri-tjetrin, Murati bëri këtë deklaratë të fortë, që Olën e emocíoni shumë.

Më pas në emision ai tha se ndihet shumë mirë me Olën dhe se flasin shumë bashkë, madje edhe pas programit.

Ola nga ana e saj, nuk u deklarua për Muratin, sepse tha se dëshiron të njohë edhe një djalë tjetër.

Teksa të gjithë mendojnë se Ola dhe Murati mund të jetë një çift në të ardhmen, Ola ka hédhur dy ditë më parë dyshíme të forta për tràdhti.

Ajo solli në studio një foto, e cila e ka bërë të dyshòjë se Murati mund të ketë nisur njohjen me një vajzë tjetër jashtë programit.https://www.photojoiner.net/image/QNucGJe1

Vajza në fjalë kishte bërë tek thonjtë e saj inicialet e biznesit të ri të Muratit (inicialet e emrit të saj dhe të Muratit), ndaj kjo e kishte bërë Olën të dyshònte tek djali nga Turqia.

Ajo tha se Murati nuk i ka përmendur kurrë emrin e ndonjë vajze që mund të jetë e përfshirë në biznesin e tij, ndaj kjo foto e ka bërë të aludojë.

I vendosur në vështirësi dhe teksa dridhej, Murati tregoi se vajza që ka bërë thonjtë është ortakja e tij, ndaj ka vendosur inicialet e biznesit të ri dhe se mes tyre nuk ka asgjë më shumë.

Megjithatë Ola nuk u qetësua nga fjalët e Muratit dhe tha se do të shkojë në biznesin e tij për ta vërtetuar këtë gjë.

Mirëpo, burime ekskluzive për “Iconstyle.al” tregojnë se Murati jo vetëm që është i lídhur me vajzën që e quajti kolege dhe ndàjnë një biznes, por gjithashtu présin një fëmijë së bashku.

Ende nuk dihet saktësisht se në cilin muaj të prítjes së ëmbël është vajza në fjalë, ndërsa “Iconstyle.al” ka siguruar një foto të sajën.

Sipas burimeve, Murati dhe partnerja kanë kohë që shijojnë marrëdhënien e tyre, e cila do të sjellë shumë shpejt një fryt dashurie.

Nuk dihet ende vërtetësia e këtij lajmi, por një gjë dihet që befàsitë jashtë programit janë më të mëdha se ato brenda deri më tani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!