Konkurrentët e emisionit “Për’Puthen” janë kthyer në personazhet më të ndjekur të këtyre muajve në media e rrjete sociale dhe gjithçka rreth tyre përbën interes të madh për publikun.

Si personazhet më të përfolur të momentit dhe më të komentuarit në rrjete sociale, ata janë të kërkuar momentalisht për reklamime të bizneseve të ndryshme dhe po përfitojnë shuma të mëdha parash.No photo description available.

Së fundmi, ka qenë moderatorja e njohur, Aulona Musta ajo e cila ka zbuluar në emisionin “Pardon my french” çménduritë që po ndodhin me çiftet e krijuara së fundmi në “Për’Puthen”, ku tregoi se ato i kanë kërkuar 5 mijë euro për të qenë pjesë e emisionit.

“Njërin nga çiftet i ftova në emision dhe më kërkuan 5 mijë euro për të qenë të pranishëm në intervistë” – u shpreh Aulona.

Moderatorja lajmëroi para pak ditësh se shumë shpejt do të rikthehet me një program në ekran.Është mrekulli që jam gjallë”- Aulona Musta flet për sëmundjen që i  rrezikoi jetën - Bota Sot

Në “Pardon my french”, ajo zbuloi disa detaje nga projekti i saj i ri dhe siç duket përgatitjet për intervista paskan filluar që tani.

Programi që do ta kthejë në ekran Aulona Mustën pas një periudhe pauze, do të jetë një “Late night show” dhe siç e tha moderatorja do të përmbajë pak nga të gjitha.Ik o debile, e shikon veten në pasqyrë?”, Aulona Musta e lë pa fjalë  ndjekësen me përgjigjen epike - Zonë E Lirë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!