Ballina Uncategorised Moderatorja e njohur habit: Çifti i 'PërPuthen më kërkuan 5 mijë euro...

Moderatorja e njohur habit: Çifti i ‘PërPuthen më kërkuan 5 mijë euro…

Konkurrentët e emisionit “Për’Puthen” janë kthyer në personazhet më të ndjekur të këtyre muajve në media e rrjete sociale dhe gjithçka rreth tyre përbën interes të madh për publikun.

Si personazhet më të përfolur të momentit dhe më të komentuarit në rrjete sociale, ata janë të kërkuar momentalisht për reklamime të bizneseve të ndryshme dhe po përfitojnë shuma të mëdha parash.No photo description available.

Së fundmi, ka qenë moderatorja e njohur, Aulona Musta ajo e cila ka zbuluar në emisionin “Pardon my french” çménduritë që po ndodhin me çiftet e krijuara së fundmi në “Për’Puthen”, ku tregoi se ato i kanë kërkuar 5 mijë euro për të qenë pjesë e emisionit.

“Njërin nga çiftet i ftova në emision dhe më kërkuan 5 mijë euro për të qenë të pranishëm në intervistë” – u shpreh Aulona.

Moderatorja lajmëroi para pak ditësh se shumë shpejt do të rikthehet me një program në ekran.Është mrekulli që jam gjallë”- Aulona Musta flet për sëmundjen që i  rrezikoi jetën - Bota Sot

Në “Pardon my french”, ajo zbuloi disa detaje nga projekti i saj i ri dhe siç duket përgatitjet për intervista paskan filluar që tani.

Programi që do ta kthejë në ekran Aulona Mustën pas një periudhe pauze, do të jetë një “Late night show” dhe siç e tha moderatorja do të përmbajë pak nga të gjitha.Ik o debile, e shikon veten në pasqyrë?”, Aulona Musta e lë pa fjalë  ndjekësen me përgjigjen epike - Zonë E Lirë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!