Ballina Uncategorised Hiti i ri doli! Mevlani dhe Juli bashkojnë forcat me një ndër...

Hiti i ri doli! Mevlani dhe Juli bashkojnë forcat me një ndër yjet e muzikës shqiptare (VIDEO)

Pas bashkëpunimeve “(X4)SE” dhe “Dashnia” dy konkurrentët e Për’puthen Juli dhe Mevlani kanë vendosur të publikojnë një këngë tjetër.

Mirëpo, këtë herë kanë bashkuar forcat edhe me çiftin Stine-Grazia duke formuar një super katërshe.

Krejt surprizë, ata kanë lançuar pasditen e sotme projektin e tyre që mban titullin “Jena one”, një këngë ritmike tipike për stinën e verës.https://www.photojoiner.net/image/Fq0jlSdI

Sikundër mund ta merrni me mend edhe nga titulli teksti i këngës flet për jetën luksoze dhe arritjet e tyre pas një kalvari vështírësish.

Edhe videoklipi është krijuar me të njëjtën ide: makina të shtrenjta dhe shumë para!

Teksa katër këngëtarët duhet thënë se duken mjaft në harmoni për njëri-tjetrin.https://www.photojoiner.net/image/E8Dz10JE

Kjo nuk është vetëm hera e parë që ata bëhet bashkë, por edhe kënga e parë e Stines dhe Grazias.

Ndërkohë, nëse Mevlani dhe Juli na sjellin një projekt tjetër së bashku nuk do habiteshim aspak, sepse tani janë bërë të pandarë edhe në muzikë.

Projekti i katër këngëtarëve po ashtu vjen i kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale dhe me paraqitje të mahnitshme të tyre.

Projekti i ri muzikor nga katër këngëtarët erdhi edhe me videoklip të punuar nga Estia Film, ndërsa producent ishte vetë Stine, tekstin e punuan Stine dhe Grazia.

Këtë këngë tashmë mund ta gjeni edhe të plotë në YoTube në kanalin zyrtar të ‘Stine Records’.

Stine ndërkaq është komentuar mjaft shumë edhe për ndarjen nga bashkëshortja Grazia si dhe për ribashkimin e tyre, teksa kanë së bashku një vajzë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!