Ballina Magazina Meridiani plàs bòmbën: Mevlani jeton me një tjetër, Ledjana po bëhet gati...

Meridiani plàs bòmbën: Mevlani jeton me një tjetër, Ledjana po bëhet gati për…(VIDEO)

Ditën e sotme në emisionin e mëngjesit ‘Kafe Shqeto’ në Syrit Tv ishte i ftuar në një lidhje me Skype opinionisti Meridian Ramçaj.

Ai foli në lídhje me disa nga temat më aktuale dhe më të ‘nxehta’ në ‘PërPuthen’.

“Jam munduar të perceptoj situatat në mënyrën time, në lidhje me temat e caktuara të programit”, – u shpreh Meridiani.https://www.photojoiner.net/image/56KNwehk

Ndërkohë, kujtojmë se një nga personazhet më të përfolura së fundmi, është Ledjana.

Ajo, një ditë më parë mori vendimin të largohet nga ‘PërPuthen’, dhe pse në program ishte deklaruar për Mevlanin dhe dukej sikur gjërat po ecnin në rrugën e duhur për çiftin.

Në lidhje me këtë Meridiani u shpreh: Po Mevlani ka qenë korret me Ledjanën?! Mbase nësë do isha në studio do të të tregoja një fakt që do të vërtetonte se Mevlani nuk është real. Di që ai flírton dhe merr njerëz në shtëpi dhe këtë e kam të faktuar me video dhe audio.

Ndërsa në lídhje me Ledjanën, Meridani tha se mendonte se ajo ka lénë diçka ‘pending’ jashtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!