Pasi Melisa e quajti Ledjanën konkurrenten më “fàllco” të “Për’Puthen” në emisionin “Roped with Olsi”, Ledjana reàgoi në rrjete sociale.

“Dhe sa për ata që japin intervista dhe akuzojnë se jam fàllco, të shikojnë veten e tyre sepse Ledjana nuk përmend mamin e babin për t’u víktímízuar në program e as nuk shes veten për karrierë e për asgjë. Në intervista mund të flisni për veten tuaj, jo për vërtetësinë time se jeni askushi”

Në një tjetër postim, ajo ka íronízuar gjithashtu faktin që Melisa është bërë këngëtare nga “Për’Puthen”.

Kaq ka mjaftuar që të vijë menjëherë reàgimi i Melisës, e cila ka hédhur më shumë dritë mbi të fshéhtat e Ledjanës.

Ish-konkurrentja shkruan në InstaStory:

“O zemra e vogel sa qenka lumturu qe i kam permend emrin. Ja se po te permend serish se me duket mi more me shaka mesazhet qe te shkruaja! Te flasesh ne telefon ke fríke por te shpíkesh mbí mua te pelqen! Une jam me parimin qe nese zíhen 2 te rinj duhet te ngéli mes ketyre 2 te rinjve por te pafytyrat nderhyjne ne familjen, permendin mamane dhe babane! Une personalisht u lodha me mesazhe me ty, keshtu qe preferoj te bej nje xhiro andej nga Bukëmira! Dergoji fjalet edhe andej nga Belgjika. Do degjohemi shume shpejt, por une jam qingji i urt qe pin 2 nena”, shkruan ajo.

“NE PERPUTHEN NISI RRUGETIMI IM DREJT FAMES POR ENDRREN E KENDES E KAM PASUR QE E VOGEL. PO TY IDEJA E TE BLERIT FOLLOWERSA KUR TE LINDI?! ISHALLA TE KTHEHET INSTAGRAMI SE NUK KE JETE PA ATE! SHNET!””- KA PËRFUNDUAR MELISA.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!