Ballina Magazina Shokon Marisi i 'PërPuthen': Në program ka skénare, mu kërkua të híqesha...

Shokon Marisi i ‘PërPuthen’: Në program ka skénare, mu kërkua të híqesha si…(VIDEO)

Maris Lika është njëri prej ish-konkurrentëve të emisionit “Për’Puthen”, i cili u largua javë më parë nga emisioni.

Ashtu siç po bëjnë shumica e konkurrentëve pas daljes, edhe Marisi ka vendosur të hapë “thesin” e tij në “Expuls” dhe të tregojë të palarat e emisionit.

Ish-konkurrenti ka treguar se pas takimit me Sindin, atij iu kërkua në mënyrë jo të drejtpërdrejtë nga produksioni që të hiqej si djali ‘i vírgjër’.Maris Lika: Përputhen më kërkoi që të bëja si i virgjër pas takimit me Sindin - #EXPULS - YouTube

“Kam pasur një rast pas takimit me Sindin, mund të themi deri diku, nuk m’u kërkua drejtpërdrejt, që të bëja rolin e djalit shumë të mirë, rolin e djalit të vírgjër. Gjë e cila përveçse s’do të besohej, më vinte shumë turp. Jo se ka ndonjë gjë të turpshme, se mund të ketë ndonjë djalë, mosha 24, që s’ka pasur eksperíenca.

Ideja është që s’duhet të bësh gjithçka për pjesën e show-t. Po ta kisha bërë këtë, është e vërtetë që do të kisha pasur një audíencë, një shikueshmëri ndoshta më të madhe, por që në fund të ditës unë kam një fytyrë dhe them të paktën të ruaj dinjitetin tim, fytyrën time kur të dal jashtë. Të mos ma bëjnë me gisht.”- ka treguar Marisi.

“Sindi me të vërtetë ishte e vírgjër?”- e pyeti moderatori, ndërsa Marisi la të kuptohej që nuk dinte gjë…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!