Ballina Magazina Marina Vjollca feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush ajo!...

Marina Vjollca feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush ajo! (FOTO)

Moderatorja tërhéqëse e “Klanifornia”, Marina Vjollca, feston sot ditëlindjen e saj të 31-të.

Me të marrë vesh këtë lajm të gjithë fansat kanë nxituar të urojnë moderatoren e tyre më të dashur.

Pritet që kjo të jetë një ditë e mbushur plotë më surpriza për Marinën si nga familjarët dhe nga miqtë e saj të ngushtë.E rrethuar nga dhuratat e pranuara për ditëlindje, Marina thotë se ndjehet  e bekuar - inFokus

Bukuroshja shqiptare është tepër atraktive , pavarsisht se nuk ekspozon shumë trupin me veshjet e saja.

Kështu tregon se gjithnjë mbetet e bukur dhe në top formë, pavarësisht moshës e cila është vetëm numër për të.

Lokacioni i festës nuk është zbuluar, por duket se Marina do kënaqet mjaft shumë në këtë festë me personat e zemrës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!