Ballina Showbiz Mami Ledrit nuk ngopet me Poem Blue, pamje që na zbukurojnë ditën...

Mami Ledrit nuk ngopet me Poem Blue, pamje që na zbukurojnë ditën (FOTO)

Vogëlushja e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës u bë “VIP” ende pa ardhur në jetë.

Të gjithë flisnin për shtatzëninë e Sarës dhe për faktin që ajo dhe Ledri do të bëheshin prindër për herë të parë.

Madje, sapo lindi, e vogla e cila mori emrin më të veçantë, Poem Blu, u bë me një llogari personale në Instagram.

Tashmë, ajo numëron më shumë se pesëdhjetë mijë ndjékës në llogarinë e saj, ku prindërit i ndajnë pòzat më të lezetshme.

Jo vetëm prindërit, por thuajse çdokush që e takon publikon ndonjë shkrépje me të voglën.Çfarë emocionesh! Xheraldina u takua më në fund me Poemën dhe është në qiell të shtatë nga gëzimi – iconstyle.al

Sot e kishte radhën gjyshja e saj, Xheraldina Vula.

Ajo dhe mbesa kanë fjetur së bashku dhe mamaja e Ledrit është zgjuar me erën e saj, ndërsa fotoja e të dyjave s’mund të na e bënte ditën më të bukur se kaq.

“Kur zgjohesh me erën e saj”- shkruan gjyshja e Poem Blu, që e kemi kaq zíli! https://www.photojoiner.net/image/OjHTuWBJ

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!