Ballina Showbiz Luana kujton me mall kohët e vjetra, ja për cili emision e...

Luana kujton me mall kohët e vjetra, ja për cili emision e ka marrë malli (FOTO)

Luana Vjollca pak muaj më parë mbylli me sukses sezonin e “Shiko kush luan”, i cili ka qenë një nga programet më të ndjekur për vite me radhë.

Moderatorja e njohur ka shumë vite që është pjesë e televizionit “Top Channel”, ku i janë besuar disa formate televizive të rëndësishme.

Së fundmi ajo ka kujtuar me nostalgji një nga programet që ka drejtuar gati 5 vite më parë.

Luana ka ndarë në Instagram një video të saj nga rubrikë “Dùeli i heshtur”, ku moderatorja Liesa Haxhiasllani imiton Vjollcën.

“Sa shpejt kalojnë vitet. Një nga emisionet e mia ‘Dùel i heshtur’ 5 vite më parë”, ka shkruar Luana me nostalgji përkrah videos.

Luana ka trreguar këto ditët e fundit se tashmë si fokus kryesor ka muzikën.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja dhe moderatorja e njohur zbuloi se po bëhet gati për këngën e re dhe xhirimet kanë nisur.

Së bashku me ekipin e saj, bukuroshja u shfaq duke punuar buzë detit dhe mesa duket ajo ka gati projektin e ri muzikor.

U zbulua po ashtu se pjesë e performancës do jenë dy balerinë të njohur dhe ky detaj ka nxitur dhe më shumë kureshtjen e fansave.

Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ndau edhe një foto ku u shfaq e veshur me të bardha si një zanë magjike, teksa zbuloi për fansat titullin e këngës së saj të re.

“1 Mijë Vjet” do të titullohet projekti të cilin ajo po e punon me shumë përkushtim e dashuri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!