Ballina Showbiz 'Po të vëzhgoj'/ Mos vallë Luana konfirmoi se do prezantojë Big Brother...

‘Po të vëzhgoj’/ Mos vallë Luana konfirmoi se do prezantojë Big Brother Albania VIP?

Shtëpia më e famshme e Shqipërisë së shpejti do të rihapë dyert për banorët e saj.

Por këtë radhë ka një ndryshim, aspak të vogël… ata janë të gjithë personazhe VIP.

Në udhëtimin e tyre banorët do t’u nënshtrohen kushteve të pazakonta, brenda një shtëpie që askush s’e kishte imagjinuar, larg luksit, larg komoditeteve të jetës së përditshme.


Top Channel ka blerë të drejtat eksklùzive për realízimin e këtij spektakli dhe studiot dhe ambjentet ku do qendrojne te famshmit e ‘Big Brother Vip’ të edicionit të parë janë gati.

Tani në media po përflitet shumë se kush do drejtojë emisionin dhe dy emrat më të lakuar janë Luana Vjollca dhe Arbana Osmani.

Por si duket në një story të siguruar nga afterparty.al Luana na paska ngàcmuar shumë më parë me një postim mjaft íntrígues ku zbùlon vetëm njërin sy dhe si mbishkrim ka:  “PO TË VËZHGOJ…”

Epo pikërisht siç është edhe motoja e famshme e “Big Brother”: KUJDES! Big Brother po ju vëzhgon!”

Pra, Luana ta marrim këtë si një konfirmim?! Na duhet të presim edhe pak për të mësuar të vërtetën edhe pse dy prurjet e para të banoreve përfliten se janë dy ish-konkurrentet e njohura nga “Për’puthen”!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!