Ballina Magazina ‘Fshati’ dígjet, Olsa Muhameti...krihet!

‘Fshati’ dígjet, Olsa Muhameti…krihet!

‘PërPuthen’ prej disa kohësh është kthyer në një studio zénkash dhe shérresh.

Dashuria është mendimi i fundit që konkurrentët kanë në mendje gjatë emisionit.

Olsa Muhameti është një ndër emrat më të komentuar kohët e fundit për rolin kryesor që ka në një prej programeve të ndjékura në Shqipëri si autore e programit. Përputhen - Top Channel

Ajo pas kaq shumë skàndalesh që kanë ndodhur në këto programe që mbàjnë autòrësinë e saj nuk do që t’ia dijë fare, madje ka vendosur ta shijojë në maksimum të gjithë suksesin që ka arritur.

Me një postim në rrjete sociale Olsa ka treguar se këtë fundjavë ka vendosur ta shijojë pranë detit.https://www.photojoiner.net/image/p3yHogBK

Kujtojmë se të gjithë konkurrentët janë bërë më lémsh se kurrë. Ledjana është largimi i fundit nga emisioni.

Ajo dha njoftimin në një formë aspak të këndshme dhe sigurisht nuk do të jetë çift me Mevlanin.

Atdheu dhe Sara jane kapur se bashku ne disa raste teksa kjo e fundit ishte deklaruar për Gelianin.

Nisur nga kjo pritej se çfarë do te ndodhte nga produksioni pasi supozohet qe kane thyer rregullat.

Por e dini c’ndodhi? Olsa, autorja e programit ka qene duke festuar ne te njëjtën tavoline me Saren dhe Atdheun, duke nënkuptuar qe ajo jo vetëm është ne dijeni te kësaj marrëdhënie por edhe e aprovon.

Mbetet të presim se si do ta orgànizojë Olsa situatën pas këtyre momenteve të relaksit që ka vendosur ti kushtojë vetes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!