Elvisi u largua nga “Për’puthen” mes një debàti shumë të fortë pas një postimi që bëri kundër Antonelës.

Ai pati një përplàsje të àshpër me opinionistin e ‘Për’puthen”, Arjan Konomin, i cili ishte i pari që kërkoi që Elvisi të largohej nga “Për’puthen”.

Ndonëse në fillim Arjani e kishte vlerësuar Elvisin për kulturën dhe sjelljen e tij, në fund të gjitha këto ja hodhi poshtë e madje nuk i kurseu oféndimet për ish-konkurrentin.

Megjithëse Elvisi ka kohë që nuk është më pjesë e “Për’Puthen” siç duket atij nuk i ka dalë ende inati me opinionistin, konkurrentët dhe produksionin.

Së fundmi ai ka bërë një postim thùmbues në Instagram, për të cilin është penduar dhe më pas e ka fshírë.

“Ore, më erdhi në mendje një pyetje shumë idíote pas 3 vòdkash. Pse jemi konsideruar unë dhe Kristian Marçinaj konkurrentët më të artikuluar dhe të sjellshëm në Përputhen, kur ne pa shkollë jemi? Se zgjuarsinë se kemi pas as do e kemi ndonjëherë). Për teori konspirative të tjera i këto, më sillni vòdka se më mbaroi. Faleminderit, kalofshi mirë”, shkroi Elvisi në postimin e tij.

Njësoj si Elvisi, pati të njëjtin largim nga “Për’puthen” edhe Kristiani.

Arjan Konomi e akùzoi këtë të fundit se ju ka dhënë konkurrentëve të programit një lloj dròge, gjë që Kristiani e mohoi.

Një ditë më vonë ai donte të sqaronte gjithë situatën, por produksioni nuk e lejoi dhe kështu ai vendosi të largohej përfundimisht.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!