Ballina Magazina Plàs mes Ledjanës dhe Mevlanit? Çifti nis thùmbimet ndàj njëri-tjetrit (FOTO)

Plàs mes Ledjanës dhe Mevlanit? Çifti nis thùmbimet ndàj njëri-tjetrit (FOTO)

Mevlani dhe Ledjana kanë qenë gjithmonë një nga çiftet më të diskutuara në “Për’puthen”.

Para pak ditësh Ledjana vendosi të linte emisionin e të mos shfaqej më në studio, ndërkohë që Mevlani u shpreh shumë i zhgénjyer nga veprimi i saj.

Më pas ai dhe Ledjana u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin, pasi opinionisti Arjan Konomi publikoi në Instagram disa video të tyre.

Ledjana shihej duke përkëdhelur Mevlanin dhe ata dukeshin njësoj të dashuruar si në takimet e tyre romantike.

Por ky afrimitet mes dyshes nuk ka zgjatur shumë, sepse së fundmi ata kanë hedhur thumba kundrejt njëri-tjetrit.

Konkurrenti Mevlan Shaba ka shkruar në një nga InstaStoryt e tij në Instagram:

“Respekt për femrat që bëjnë mashkullin për vete me tru… jo me trup”.

Nga ana tjetër Ledjana ka ndarë një video duke kënduar në makinë dhe bashkangjitur saj ka shkruar: https://www.photojoiner.net/image/ygJ9LkBs

“Ti shumë mirë aktron kur mashtron se kinse mu më don”.

Si të mos mjaftonin këto fjalë kaq të hídhura, Ledjana dhe Mevlani kanë héqur njëri-tjetrin edhe nga lista e ndjékësve.

Se çfarë ka ndodhur këtë herë mes tyre pritet ta zbulojmë në vijim.https://www.photojoiner.net/image/haQPmqvm

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!