Ballina Magazina Pasi i bënë bllok njëri-tjetrit, Ledjana kthehet në krahët e Mevlanit he...

Pasi i bënë bllok njëri-tjetrit, Ledjana kthehet në krahët e Mevlanit he i bën komentin epik!

Ledjana dhe Mevlani u larguan para pak ditësh nga “Për’Puthen” mes emocionesh shumë të forta.

Edhe pse në fillim thanë se nuk ishin të sigurtë nëse duhej të dilnin bashkë, në fund ata sqaruan gjithçka dhe dolën nga programi pasi i dhuruan një puthje në buzë njëri-tjetrit.

Mirëpo puntata e sotme është xhiruar ditë më parë dhe aktualisht gjërat mes Mevlanit dhe Ledjanës nuk po shkojnë fare mirë.

Para paj ditësh ne vumë re se ata nuk ndiqeshin më në Instagram e nuk i kursyen disa thumba për njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Para pak ditësh, përmes një mesazhi të gjatë në Instagram, Ledjana ka shpjeguar pas transmetimit të “Për’Puthen” se si është për momentin marrëdhënia me Mevlanin.

Ajo lë të kuptohet se gjërat mes tyre për momentin kanë marrë fund, por mund të kemi ndoshta dhe një rregullim të raporteve.https://www.photojoiner.net/image/HNi4LhTg

Epo mesa duket gjërat mes dyshes janë rregulluar dhe ata i bënë follow njëri-tjetrit.

Ajo që i surprizoi të gjithë ishte komenti epik që Ledjana la në foton e fundit të Mevlanit.

“Do të lodh sa të dobësohesh edhe pak, e pastaj s’ka më. Bëj shaka se je shumë cute, suksese sonte në Prishtinë”, i ka shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!