Nora istrefi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Bukuroshja ruan të njëjtat linja sèksi si gjithmonë dhe sukseset e saj nuk kanë të ndalur.

Por duket se paraqitjet me stil i ka që në fëmijëri, duke u bazuar në një fotografi të vjetër të këngëtares para shumë vitesh.

Në këtë foto, Nora ka pòzuar afër detit e veshur me një fustan rozë, ku ka mbajtur një qëndrim prej modeleje.

Përsa i përket projekteve të saj muzikore, Nora vendosi që këtë fillim viti të na e bëntë më të bukur me një koncert që na ktheu pas në kohë.

Ajo paralajmëroi në llogarinë e saj në Instagram, se do të performojë një shoë në “Klan Kosova”, për të rikthyer hitet e saj që ende janë të preferuarat tona edhe sot dhe ashtu bëri.

“Mezi po pres sot ,me daten
01.01.2021 ne oren 19:00 me ju shpalos nje mini shoë timin ne KlanKosova!
Do kendoj disa nga kenget e mia qe jam dhe jemi rritur me to nder vite 
Pas ketij viti te quditeshem qe kalum ne gjitha sferat ,shpresoj qe viti qe vjen do na gjej me shendet te plote e bashke si pike e pare, e pastaj te kemi edhe luxin mu knaq me muzike !
Kom punu qe disa dite ne rikthimin e ktyre kengeve me nostalgji qe do na kujtojne copeza jete tonat nder vite.
Shpresoj ka me ju pelqy dhe ka me ju disponu sadopak …”- ka shkruar këngëtarja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!