Ballina Showbiz Ku lr nuk e njihte askush! Ja si dukej Nora Istrefi para...

Ku lr nuk e njihte askush! Ja si dukej Nora Istrefi para se të bëhej e famshme (FOTO)

Nora istrefi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Bukuroshja ruan të njëjtat linja sèksi si gjithmonë dhe sukseset e saj nuk kanë të ndalur.

Por duket se paraqitjet me stil i ka që në fëmijëri, duke u bazuar në një fotografi të vjetër të këngëtares para shumë vitesh.

Në këtë foto, Nora ka pòzuar afër detit e veshur me një fustan rozë, ku ka mbajtur një qëndrim prej modeleje.

Përsa i përket projekteve të saj muzikore, Nora vendosi që këtë fillim viti të na e bëntë më të bukur me një koncert që na ktheu pas në kohë.

Ajo paralajmëroi në llogarinë e saj në Instagram, se do të performojë një shoë në “Klan Kosova”, për të rikthyer hitet e saj që ende janë të preferuarat tona edhe sot dhe ashtu bëri.

“Mezi po pres sot ,me daten
01.01.2021 ne oren 19:00 me ju shpalos nje mini shoë timin ne KlanKosova!
Do kendoj disa nga kenget e mia qe jam dhe jemi rritur me to nder vite 
Pas ketij viti te quditeshem qe kalum ne gjitha sferat ,shpresoj qe viti qe vjen do na gjej me shendet te plote e bashke si pike e pare, e pastaj te kemi edhe luxin mu knaq me muzike !
Kom punu qe disa dite ne rikthimin e ktyre kengeve me nostalgji qe do na kujtojne copeza jete tonat nder vite.
Shpresoj ka me ju pelqy dhe ka me ju disponu sadopak …”- ka shkruar këngëtarja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!