Ballina Showbiz Kejvina me pushime në Dubai dhe na zbùloi të dashurin 'pa dashje'...

Kejvina me pushime në Dubai dhe na zbùloi të dashurin ‘pa dashje’ (FOTO)

As Kejvina Kthella nuk i ka rezistuar Dubait, që është kthyer në një trend të pandemisë.

Qyteti mbresëlënës në Emiratet e Bashkuara Arabe është kthyer në një sensacion gjatë kësaj periudhe për personazhet e famshëm dhe duket se këtij trendi nuk i ka shpëtuar as modelja bukuroshe.

Kejvina ka udhëtuar drejt vendit magjik për të shijuar ditët e nxehta, nga ku nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit dhe disa foto mjaft provokative.

Por përpos fotove provòkuese, Kejvina këtë herë “provòkon” të gjithë me një postim që nuk e ka bërë kurrë më parë.

Si duket modelja séksi ka vendosur të na prezantojë me të dashurin e saj, por pa ja treguar fytyrën. 

Themi të dashurin pasi emoji që i ka vendosur është “pròvòkues”, por edhe se dyshja duket mjaft afër dhe si duket nga pamja duket të jetë shkrépur në Dubai.

Çifti kanë pòzuar në Dubai në një nga restorantet atje teksa i kanë kapur duar njëri-tjetrit duke i bashkuar.

Kejvina shihet e veshur me një palë xhinse dhe një këmishë me ngjyrë portokalli.

Ndryshe, se kush mund të jetë mashkulli pranë modeles nuk dihet megjithatë presim që të na zbuloi vetë bukuroshja bionde

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!