Ballina Showbiz Bes Kallaku 'sherr' me sulmuesin e Kombëtares në restorant (VIDEO)

Bes Kallaku ‘sherr’ me sulmuesin e Kombëtares në restorant (VIDEO)

Lojtari i kombëtares shqiptare të futbollit Sokol Cikalleshi dhe aktori Bes Kallaku janë miq të mirë me njeri-tjetrin.

Mirëpo siç ndodh rëndom mes shqiptareve, ka një arsye te veçante pse përtej miqësisë mund të debàtojnë me njeri-tjetrin. Pagesa në restorant…

Besi dhe Sokoli kanë kaluar disa ditë pushimesh me familjet respektive dhe Xhensila Myrtezaj nuk ka nguruar të postojë në Instastory një video ku dy miqtë zihen se kush do ta paguajë faturen në restorant.

“Ai momenti i shqiptarëve se kush paguan”- shkruan këngëtarja e njohur, bashkëshortja e Bes Kallakut.

Madje në video ajo degjohet të thotë:” “Obobo, o Besii…o Besiii…o zot i madh! Nata e satë është që këta zihen?”.-

Me siguri kushdo që i ka parë videot ka qeshur me reagimin e aktorit dhe futbollistit.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!